GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kërshko, Slloveni Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:15KërshkoStacioni Kërshko

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
40€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:15KërshkoStacioni Kërshko

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
40€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 2 orë, 10 minuta
3

06:25PrishtinëStacioni Prishtinë

08:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
5€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 55 minuta
Çmimi total: 45
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.