GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kërçovë, Maqedonia e Veriut Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:26KërçovëStacioni Kërçovë

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
Çmimi total: 9
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 9
1

13:45KërçovëStacioni Kërçovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.