GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Kërçovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

13:54KërçovëStacioni Kërçovë

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 9
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Seagull Ohrid-MlPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

13:54KërçovëStacioni Kërçovë

Seagull Ohrid-Ml
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.