GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamenicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:50KamenicëStacioni Kamenicë

17:23GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
1€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 27 minuta
3

17:50GjilanStacioni Gjilan

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
Çmimi total: 3.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.