GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamenicë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00KamenicëStacioni Kamenicë

16:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 44 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.