GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00HimarëStacioni Himarë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Olgeno Travel & Tours
12€
2
Ndërrim në: EurobusPritja: 1 orë
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:20OhërStacioni Ohër

Eurobus
18€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 20 minuta
Çmimi total: 30

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.