GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Shkodër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00HimarëStacioni Himarë

12:00TiranëStacioni Tiranë

Olgeno Travel & Tours
12€
2
Ndërrim në: Kopliku ShpkPritja: 1 orë
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

14:46ShkodërStacioni Shkodër

Kopliku Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 46 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
1000Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 19 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1400 Lekë
1

11:00HimarëStacioni Himarë

15:11TiranëStacioni Tiranë

Riviera Tours
1000Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 49 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

17:55ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 55 minuta
Çmimi total: 1400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.