GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Himarë, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10HimarëStacioni Himarë

11:55VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Leksi OrPritja: 20 minuta
3

12:15VlorëStacioni Vlorë

14:29BeratStacioni Berat

Leksi Or
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 20 minuta
3

13:53LushnjeStacioni Lushnje

14:54BeratStacioni Berat

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 22 minuta
3

13:55LushnjeStacioni Lushnje

14:45BeratStacioni Berat

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
1

11:00HimarëStacioni Himarë

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 27 minuta
3

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:53BeratStacioni Berat

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 53 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:30HimarëStacioni Himarë

14:15VlorëStacioni Vlorë

Bregasi
?Lekë
2
Ndërrim në: Leksi OrPritja: 35 minuta
3

14:50VlorëStacioni Vlorë

17:04BeratStacioni Berat

Leksi Or
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 34 minuta
Çmimi total: 150 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.