GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hereq, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:54HereqStacioni Hereq

08:27PejëStacioni Pejë

Halimaj
2€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 13 minuta
3

08:40PejëStacioni Pejë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 7
1

15:49HereqStacioni Hereq

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 18 minuta
3

16:40PejëStacioni Pejë

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 5
1

15:59HereqStacioni Hereq

16:12DeçanStacioni Deçan

Halimaj
1€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 18 minuta
3

16:30DeçanStacioni Deçan

18:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.