GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gramsh, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:30GramshStacioni Gramsh

11:57DurrësStacioni Durrës

Tomlekede
200Lekë

12:00GramshStacioni Gramsh

14:27DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
200Lekë

14:30GramshStacioni Gramsh

16:57DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
200Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GramshStacioni Gramsh

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 9 minuta
3

14:58TiranëStacioni Tiranë

15:59DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 59 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

15:30GramshStacioni Gramsh

17:19TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.