GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gramsh, Shqipëri Fushë Krujë, Shqipëri

1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:30Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Bit + D 2010Pritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Bit + D 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rilindi Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Linda 80
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Bulqiza Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Bulqiza Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Marsoni Al TransportPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Marsoni Al Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: A & A-TransPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:38Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

A & A-Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Valgon TravelPritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Valgon Travel
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

09:00GramshStacioni Gramsh

10:49TiranëStacioni Tiranë

Tomlekede
200Lekë
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 11 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 200 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.