GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:25GraçanicëStacioni Graçanicë

09:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 16 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 8.5
1

09:30GraçanicëStacioni Graçanicë

09:49PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 11 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 8.5
1

12:27GraçanicëStacioni Graçanicë

12:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 14 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Çmimi total: 8.5
1

13:25GraçanicëStacioni Graçanicë

13:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 16 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 8.5
1

19:25GraçanicëStacioni Graçanicë

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.