GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Prokuplje, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00GraçanicëStacioni Graçanicë

16:15ProkupljeStacioni Prokuplje

Adio Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:45GraçanicëStacioni Graçanicë

14:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Beki Comerc
?€
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 11 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:15ProkupljeStacioni Prokuplje

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.