GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prokuplje, Serbi Graçanicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:10ProkupljeStacioni Prokuplje

11:25GraçanicëStacioni Graçanicë

Adio Tours
15€

18:40ProkupljeStacioni Prokuplje

20:55GraçanicëStacioni Graçanicë

Adio Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:10ProkupljeStacioni Prokuplje

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 10 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:39GraçanicëStacioni Graçanicë

Mensi
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.