GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Graçanicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30ShkupStacioni Shkup

14:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 15 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Dalina
0.8€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 9.3
1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 15 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Egnatia
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.