GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostime, Shqipëri Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:27GostimeStacioni Gostime

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 41 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
1

13:27GostimeStacioni Gostime

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 41 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.