GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjurakoc, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:57GjurakocStacioni Gjurakoc

20:07IstogStacioni Istog

Floriani
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 53 minuta
3

21:00IstogStacioni Istog

03:30UlqinStacioni Ulqin

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 33 minuta
1

20:27GjurakocStacioni Gjurakoc

20:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: Niku-ToursPritja: 23 minuta
3

21:00IstogStacioni Istog

03:30UlqinStacioni Ulqin

Niku-Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.