GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjurakoc, Kosovë Vienë, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:10GjurakocStacioni Gjurakoc

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 38 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 5 minuta
Çmimi total: 55
1

17:17GjurakocStacioni Gjurakoc

17:27IstogStacioni Istog

Bala
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 1 orë, 13 minuta
3

18:40IstogStacioni Istog

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 23 minuta
1

17:31GjurakocStacioni Gjurakoc

17:59PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 41 minuta
3

18:40PejëStacioni Pejë

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 8 minuta
Çmimi total: 50
1

17:45GjurakocStacioni Gjurakoc

18:05IstogStacioni Istog

Meli
0.5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 35 minuta
3

18:40IstogStacioni Istog

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 55 minuta
Çmimi total: 0.5
1

17:57GjurakocStacioni Gjurakoc

18:07IstogStacioni Istog

Niku-Tours
?€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 33 minuta
3

18:40IstogStacioni Istog

12:40VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 43 minuta
1

18:10GjurakocStacioni Gjurakoc

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 38 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

14:15VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 5 minuta
Çmimi total: 55

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.