GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gërlica, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:09GërlicaStacioni Gërlica

15:21FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 9 minuta
3

15:30FerizajStacioni Ferizaj

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Azizi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:16GërlicaStacioni Gërlica

15:34FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 11 minuta
3

15:45FerizajStacioni Ferizaj

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Dritoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

16:16GërlicaStacioni Gërlica

16:34FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 11 minuta
3

16:45FerizajStacioni Ferizaj

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti T
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

18:16GërlicaStacioni Gërlica

18:34FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Endriti Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.