GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Gërlica, Kosovë

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Ndërrim në: Elita ToursPritja: 15 minuta

18:20FerizajStacioni Ferizaj

18:38GërlicaStacioni Gërlica

Elita Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20FerizajStacioni Ferizaj

Endriti Sh.P.K
1€
Ndërrim në: N.T.Duraj TransPritja: 10 minuta

18:30FerizajStacioni Ferizaj

18:47GërlicaStacioni Gërlica

N.T.Duraj Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:35FerizajStacioni Ferizaj

Arbeni Tours
1.5€
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 10 minuta

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:03GërlicaStacioni Gërlica

Endriti Sh.P.K
0.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:50FerizajStacioni Ferizaj

Medina
1.5€
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 10 minuta

19:00FerizajStacioni Ferizaj

19:18GërlicaStacioni Gërlica

N.T.Sh Beka
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.