GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30ErsekëStacioni Ersekë

12:26TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 34 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 45 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

08:30ErsekëStacioni Ersekë

09:23KorçëStacioni Korçë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:00KorçëStacioni Korçë

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

08:30ErsekëStacioni Ersekë

11:13LibrazhdStacioni Librazhd

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

11:50LibrazhdStacioni Librazhd

13:58BeratStacioni Berat

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
1

09:27ErsekëStacioni Ersekë

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 40 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

14:58BeratStacioni Berat

Bitri
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 31 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

12:30ErsekëStacioni Ersekë

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
200Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

19:15BeratStacioni Berat

Mangalemi
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 45 minuta
Çmimi total: 700 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.