GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Leshnicë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30ErsekëStacioni Ersekë

14:01LeshnicëStacioni Leshnicë

16:26Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

13:30ErsekëStacioni Ersekë

15:01LeshnicëStacioni Leshnicë

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00ErsekëStacioni Ersekë

15:31LeshnicëStacioni Leshnicë

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:27ErsekëStacioni Ersekë

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Morava 94Pritja: 10 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

11:08LeshnicëStacioni Leshnicë

Morava 94
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

09:58ErsekëStacioni Ersekë

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:38LeshnicëStacioni Leshnicë

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

10:27ErsekëStacioni Ersekë

11:20KorçëStacioni Korçë

Argjiro Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

12:08LeshnicëStacioni Leshnicë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.