GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Ersekë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Durrës

09:17LeshnicëStacioni Leshnicë

10:48ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

12:25LeshnicëStacioni Leshnicë

13:56ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

16:02LeshnicëStacioni Leshnicë

17:33ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

16:55LeshnicëStacioni Leshnicë

18:26ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:06LeshnicëStacioni Leshnicë

11:44KorçëStacioni Korçë

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 16 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:53ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

11:10LeshnicëStacioni Leshnicë

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:53ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.