GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Libonik, Shqipëri Ersekë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:15Elbasan

08:11LibonikStacioni Libonik

09:31ErsekëStacioni Ersekë

Kela 2010
?Lekë

06:00Tiranë

08:45LibonikStacioni Libonik

09:56ErsekëStacioni Ersekë

Eno Sh.P.K
?Lekë

06:00Durrës

09:37LibonikStacioni Libonik

10:48ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

10:00Tiranë

12:45LibonikStacioni Libonik

13:56ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

12:45Durrës

16:22LibonikStacioni Libonik

17:33ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë

14:30Tiranë

17:15LibonikStacioni Libonik

18:26ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:02LibonikStacioni Libonik

08:20KorçëStacioni Korçë

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: Kela 2010Pritja: 9 minuta
3

08:29KorçëStacioni Korçë

09:31ErsekëStacioni Ersekë

Kela 2010
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

08:28LibonikStacioni Libonik

08:46KorçëStacioni Korçë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 14 minuta
3

09:00KorçëStacioni Korçë

09:53ErsekëStacioni Ersekë

Riki Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:26LibonikStacioni Libonik

09:45KorçëStacioni Korçë

Ar Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 10 minuta
3

09:55KorçëStacioni Korçë

10:48ErsekëStacioni Ersekë

Xhejni Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

11:30LibonikStacioni Libonik

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:53ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

11:30LibonikStacioni Libonik

11:48KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Melesini TransPritja: 12 minuta
3

12:00KorçëStacioni Korçë

12:53ErsekëStacioni Ersekë

Melesini Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.