GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Leshnicë, Shqipëri Bradashesh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Bilisht

14:54LeshnicëStacioni Leshnicë

16:39BradasheshStacioni Bradashesh

17:19Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

14:30Korçë

15:08LeshnicëStacioni Leshnicë

16:53BradasheshStacioni Bradashesh

17:33Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

15:00Korçë

15:38LeshnicëStacioni Leshnicë

17:23BradasheshStacioni Bradashesh

18:38Durrës

Demokracia 95
?Lekë

15:15Korçë

15:53LeshnicëStacioni Leshnicë

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

18:18Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

15:00Bilisht

15:54LeshnicëStacioni Leshnicë

17:39BradasheshStacioni Bradashesh

18:19Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë

16:00Korçë

16:38LeshnicëStacioni Leshnicë

18:23BradasheshStacioni Bradashesh

19:03Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

16:45Korçë

17:23LeshnicëStacioni Leshnicë

19:08BradasheshStacioni Bradashesh

19:48Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:54LeshnicëStacioni Leshnicë

16:06LibrazhdStacioni Librazhd

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

16:53BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

15:38LeshnicëStacioni Leshnicë

16:50LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

17:05LibrazhdStacioni Librazhd

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

15:38LeshnicëStacioni Leshnicë

16:50LibrazhdStacioni Librazhd

Trans Kela
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

17:05LibrazhdStacioni Librazhd

17:38BradasheshStacioni Bradashesh

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.