GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Memlisht, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

03:00ErsekëStacioni Ersekë

04:51MemlishtStacioni Memlisht

06:56Tiranë

Er - Trans
?Lekë

07:00ErsekëStacioni Ersekë

08:51MemlishtStacioni Memlisht

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00ErsekëStacioni Ersekë

08:51MemlishtStacioni Memlisht

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

08:30ErsekëStacioni Ersekë

10:21MemlishtStacioni Memlisht

12:26Tiranë

Er - Trans
?Lekë

12:30ErsekëStacioni Ersekë

14:21MemlishtStacioni Memlisht

16:26Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

13:30ErsekëStacioni Ersekë

15:21MemlishtStacioni Memlisht

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00ErsekëStacioni Ersekë

15:51MemlishtStacioni Memlisht

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00ErsekëStacioni Ersekë

09:53KorçëStacioni Korçë

Er - Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 22 minuta
3

10:15KorçëStacioni Korçë

11:13MemlishtStacioni Memlisht

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

09:58ErsekëStacioni Ersekë

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:58MemlishtStacioni Memlisht

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

09:58ErsekëStacioni Ersekë

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:58MemlishtStacioni Memlisht

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

09:58ErsekëStacioni Ersekë

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: BitriPritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:58MemlishtStacioni Memlisht

Bitri
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

11:00ErsekëStacioni Ersekë

11:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

12:15KorçëStacioni Korçë

13:13MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

12:30ErsekëStacioni Ersekë

13:23KorçëStacioni Korçë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

13:45KorçëStacioni Korçë

14:43MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

14:00ErsekëStacioni Ersekë

14:53KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:13MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

14:00ErsekëStacioni Ersekë

14:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
200Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:13MemlishtStacioni Memlisht

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.