GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ersekë, Shqipëri Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30ErsekëStacioni Ersekë

12:26TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 34 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4
1

12:30ErsekëStacioni Ersekë

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4
1

13:30ErsekëStacioni Ersekë

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 42 minuta
3

19:00DurrësStacioni Durrës

19:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.