GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Ersekë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

09:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 25 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

13:56ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 4
1

13:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

13:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 55 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:26ErsekëStacioni Ersekë

Er - Trans
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.