GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00DurrësStacioni Durrës

09:59BelortaStacioni Belorta

10:18Bilisht

Armed
?Lekë

11:30DurrësStacioni Durrës

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00DurrësStacioni Durrës

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00DurrësStacioni Durrës

09:55KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 35 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

06:15DurrësStacioni Durrës

09:53KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
50Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41BelortaStacioni Belorta

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
Çmimi total: 50 Lekë
1

09:15DurrësStacioni Durrës

13:05KorçëStacioni Korçë

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 25 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

13:41BelortaStacioni Belorta

Xhea Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

12:45DurrësStacioni Durrës

14:50LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 15 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:59BelortaStacioni Belorta

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
1

12:45DurrësStacioni Durrës

14:25LibrazhdStacioni Librazhd

Megi 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 40 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:59BelortaStacioni Belorta

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.