GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30TiranëStacioni Tiranë

14:43LibrazhdStacioni Librazhd

Shqiponja Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: BlfPritja: 22 minuta
3

15:05LibrazhdStacioni Librazhd

16:59BelortaStacioni Belorta

Blf
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.