GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prrenjas, Shqipëri Belorta, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:30Durrës

14:01PrrenjasStacioni Prrenjas

15:29BelortaStacioni Belorta

15:48Bilisht

Blf
?Lekë

13:00Durrës

15:31PrrenjasStacioni Prrenjas

16:59BelortaStacioni Belorta

17:18Bilisht

Blf
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:50PrrenjasStacioni Prrenjas

13:14KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 16 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

13:41BelortaStacioni Belorta

Xhea Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

11:54PrrenjasStacioni Prrenjas

13:18KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Xhea TransPritja: 12 minuta
3

13:30KorçëStacioni Korçë

13:41BelortaStacioni Belorta

Xhea Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.