GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:13DuhëlStacioni Duhël

08:12PrishtinëStacioni Prishtinë

Drini Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 18 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Çmimi total: 8.5
1

11:08DuhëlStacioni Duhël

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 23 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 8.5
1

11:38DuhëlStacioni Duhël

12:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Gashi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 23 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.