GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Dresden, Gjermani Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59PrizrenStacioni Prizren

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 46 minuta
3

19:45PrizrenStacioni Prizren

21:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 15 minuta
Çmimi total: 80
1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 31 minuta
3

19:30FerizajStacioni Ferizaj

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 30 minuta
Çmimi total: 81.5
1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00FerizajStacioni Ferizaj

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1.5€
Kohëzgjatja totale:~26 orë
Çmimi total: 81.5
1

19:00DresdenStacioni Dresden

18:59GjilanStacioni Gjilan

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 31 minuta
3

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 45 minuta
Çmimi total: 80
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.