GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dobra Voda, Mali i Zi Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:47Dobra VodaStacioni Dobra Voda

17:00TivarStacioni Tivar

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

17:15TivarStacioni Tivar

23:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 43 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.