GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Demiraj, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:16DemirajStacioni Demiraj

16:44GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 26 minuta
3

17:10GjilanStacioni Gjilan

18:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 8 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:16DemirajStacioni Demiraj

16:44GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 46 minuta
3

17:30GjilanStacioni Gjilan

18:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:21DemirajStacioni Demiraj

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 21 minuta
3

18:10GjilanStacioni Gjilan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:21DemirajStacioni Demiraj

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 41 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:06DemirajStacioni Demiraj

18:34GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 36 minuta
3

19:10GjilanStacioni Gjilan

20:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 18 minuta
Çmimi total: 2.5
1

18:06DemirajStacioni Demiraj

18:34GjilanStacioni Gjilan

Dritoni
?€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 56 minuta
3

19:30GjilanStacioni Gjilan

20:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Victoria Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.