GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00DelvinëStacioni Delvinë

02:32DurrësStacioni Durrës

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00DelvinëStacioni Delvinë

21:25SarandëStacioni Sarandë

Joni Trans
100Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trans ButrintiPritja: 35 minuta
3

22:00SarandëStacioni Sarandë

02:00DurrësStacioni Durrës

Trans Butrinti
15.5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.