GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Delvinë, Shqipëri Lulëzim, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00DelvinëStacioni Delvinë

16:56LulëzimStacioni Lulëzim

20:07Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

22:00DelvinëStacioni Delvinë

23:56LulëzimStacioni Lulëzim

03:07Tiranë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00DelvinëStacioni Delvinë

11:25SarandëStacioni Sarandë

Joni Trans
100Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 10 minuta
3

11:35SarandëStacioni Sarandë

13:19LulëzimStacioni Lulëzim

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.