GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Poshnje, Shqipëri Lulëzim, Shqipëri

1

11:20PoshnjeStacioni Poshnje

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

13:41LulëzimStacioni Lulëzim

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

11:20PoshnjeStacioni Poshnje

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 18 minuta
3

12:08LushnjeStacioni Lushnje

13:41LulëzimStacioni Lulëzim

Trans-Sopoti
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

12:16PoshnjeStacioni Poshnje

12:51LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 17 minuta
3

13:08LushnjeStacioni Lushnje

14:41LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

12:18PoshnjeStacioni Poshnje

12:53LushnjeStacioni Lushnje

Dashi
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 15 minuta
3

13:08LushnjeStacioni Lushnje

14:41LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 23 minuta
1

12:19PoshnjeStacioni Poshnje

12:54LushnjeStacioni Lushnje

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 14 minuta
3

13:08LushnjeStacioni Lushnje

14:41LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
1

12:20PoshnjeStacioni Poshnje

12:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

13:08LushnjeStacioni Lushnje

14:41LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
1

13:19PoshnjeStacioni Poshnje

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

15:39LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

13:19PoshnjeStacioni Poshnje

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

15:39LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

13:19PoshnjeStacioni Poshnje

13:54LushnjeStacioni Lushnje

Qani Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 14 minuta
3

14:08LushnjeStacioni Lushnje

15:41LulëzimStacioni Lulëzim

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
1

13:20PoshnjeStacioni Poshnje

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

15:39LulëzimStacioni Lulëzim

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.