GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lulëzim, Shqipëri Delvinë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:30Tiranë

10:41LulëzimStacioni Lulëzim

12:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:41LulëzimStacioni Lulëzim

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Tisa Travel
?Lekë

10:30Tiranë

13:41LulëzimStacioni Lulëzim

15:37DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

13:00Tiranë

16:11LulëzimStacioni Lulëzim

18:07DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

14:50Tiranë

18:01LulëzimStacioni Lulëzim

19:57DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:17LulëzimStacioni Lulëzim

17:20SarandëStacioni Sarandë

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 10 minuta
3

17:30SarandëStacioni Sarandë

17:55DelvinëStacioni Delvinë

Trans-Sopoti
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.