GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Celje, Slloveni Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00CeljeStacioni Celje

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
40€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00CeljeStacioni Celje

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
40€
2
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 2 orë, 15 minuta
3

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:00PrizrenStacioni Prizren

Qaza Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë
Çmimi total: 40
1

17:00CeljeStacioni Celje

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
40€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 2 orë, 35 minuta
3

06:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:35PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 35 minuta
Çmimi total: 40
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.