GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Capar, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:25CaparStacioni Capar

16:37GjilanStacioni Gjilan

Lumi
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 13 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

18:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:29CaparStacioni Capar

16:41GjilanStacioni Gjilan

Lumi
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 9 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

18:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 35 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.