GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Borsh, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

14:15BorshStacioni Borsh

15:30SarandëStacioni Sarandë

Olgeno Travel & Tours
8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: ShpejtimiPritja: 1 orë

16:30SarandëStacioni Sarandë

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpejtimi
25€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 45 minuta

14:30BorshStacioni Borsh

16:20VlorëStacioni Vlorë

Olgeno Travel & Tours
9€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Shpejtimi
Vozitje: 14 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 7km

18:00VlorëUji i Ftohtë - Hotel Yacht

23:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpejtimi
20€
Kohëzgjatja totale:~9 orë

14:30BorshStacioni Borsh

18:20TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
14€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Vellezrit Thaqi
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 13km

19:00TiranëTerminali Lindor

00:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellezrit Thaqi
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta

14:30BorshStacioni Borsh

18:20TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Olgeno Travel & Tours
14€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Ndërrim në: Arditi Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 13km

20:00TiranëTerminali Lindor

01:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~10 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.