GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Arta, Greqi Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:45ArtaStacioni Arta

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Gea ShpkPritja: 1 orë, 30 minuta
3

06:20VlorëStacioni Vlorë

09:18TiranëStacioni Tiranë

Gea Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 33 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.