GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Arta, Greqi Berat, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:45ArtaStacioni Arta

04:50VlorëStacioni Vlorë

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Sal - EriPritja: 1 orë, 10 minuta
3

06:00VlorëStacioni Vlorë

08:14BeratStacioni Berat

Sal - Eri
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 29 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.