GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Amstetten, Austri Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30AmstettenStacioni Amstetten

07:30PrizrenStacioni Prizren

Loshi Reisen
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00AmstettenStacioni Amstetten

07:00PejëStacioni Pejë

Loshi Reisen
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 1 orë
3

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 37 minuta
Çmimi total: 5
1

13:30AmstettenStacioni Amstetten

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 50 minuta
3

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5
1

13:30AmstettenStacioni Amstetten

07:30GjakovëStacioni Gjakovë

Loshi Reisen
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 35 minuta
3

08:05GjakovëStacioni Gjakovë

08:59PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~19 orë, 29 minuta
Çmimi total: 2.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.