GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

14:00ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 30 minuta
3

14:30ShkupStacioni Shkup

17:20StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 3.3
1

14:40ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

15:20ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 25 minuta
3

15:45ShkupStacioni Shkup

18:35StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.