GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zhur, Kosovë Duhël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30ZhurStacioni Zhur

13:51PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 9 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

14:36DuhëlStacioni Duhël

Lindi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1
1

17:00ZhurStacioni Zhur

17:21PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 9 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:08DuhëlStacioni Duhël

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.