GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zhur, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30ZhurStacioni Zhur

09:51PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
1€
2
Ndërrim në: DardaniPritja: 9 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

10:25SuharekëStacioni Suharekë

Dardani
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

09:51ZhurStacioni Zhur

10:11PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 9 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:45SuharekëStacioni Suharekë

Besi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~54 minuta
Çmimi total: 1.5
1

10:30ZhurStacioni Zhur

10:51PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: Bllaca ToursPritja: 9 minuta
3

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:25SuharekëStacioni Suharekë

Bllaca Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

11:00ZhurStacioni Zhur

11:21PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 9 minuta
3

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:55SuharekëStacioni Suharekë

Xeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:00ZhurStacioni Zhur

12:21PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: Bllaca ToursPritja: 9 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

12:55SuharekëStacioni Suharekë

Bllaca Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:22ZhurStacioni Zhur

12:41PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
?€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 9 minuta
3

12:50PrizrenStacioni Prizren

13:15SuharekëStacioni Suharekë

Besi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~53 minuta
Çmimi total: 1.5
1

13:30ZhurStacioni Zhur

13:51PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 9 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

14:25SuharekëStacioni Suharekë

Lindi
?€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 1
1

15:00ZhurStacioni Zhur

15:21PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: Bllaca ToursPritja: 9 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

15:55SuharekëStacioni Suharekë

Bllaca Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:00ZhurStacioni Zhur

16:21PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
1€
2
Ndërrim në: Fati TursPritja: 9 minuta
3

16:30PrizrenStacioni Prizren

16:55SuharekëStacioni Suharekë

Fati Turs
1.5€
Kohëzgjatja totale:~55 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:51ZhurStacioni Zhur

17:11PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 9 minuta
3

17:20PrizrenStacioni Prizren

17:45SuharekëStacioni Suharekë

Xeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~54 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.