GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zhur, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00ZhurStacioni Zhur

17:21PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 9 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:26ShtimeStacioni Shtime

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.