GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vojnik, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:32VojnikStacioni Vojnik

08:11TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 49 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 10
1

06:32VojnikStacioni Vojnik

08:11TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 49 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

07:52VojnikStacioni Vojnik

09:31TiranëStacioni Tiranë

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 29 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 8 minuta
Çmimi total: 15
1

15:32VojnikStacioni Vojnik

17:11TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 49 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.